آغاز عملیات اجرایی پروژه های سامان دهی فاضلاب در خراسان شمالی

[ad_1]

با حضور چیت چیان وزیر نیرو، عملیات اجرایی پروژه شبکه جمع آوری و نصب انشعاب فاضلاب که توسط بانک صادرات ایران تأمین مالی شده است، آغاز شد.

بــه گــزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور افزایش رفــاه بیشتــر جـــامعـه و تقـویــت زیـر ســاخت های کشور، حمایت از طرح های کلان اقتصادی در اقصی نقاط کشور را در دستور کار قرار داده که در این راستا تأمین مالی برای عملیاتی شدن پروژه شبکه جمع آوری و نصب انشعابات فاضلاب در شهرستان بجنورد را عهده دار شد.

این گزارش می افزاید: عملیات اجرایی این پروژه که با برآورد مبلغ ٣۵٠ میلیارد ریال و با مشارکت بانک صادرات ایران در روز ۵ شنبه مورخ ٢٢ تیرماه سالجاری با حضور وزیر نیرو آغاز گردید، افزایش جمعیت تحت پوشش از ٢١ درصد به ۴۶ درصد را هدف گذاری کرده است.

شایان ذکر است استاندار خراسان شمالی در مراسم کلنگ زنی پروژه طی سخنانی از نقش بانک صادرات ایران که همواره در تأمین مالی پروژه ها و طرح های عمرانی، صنعتی در سطح کشور پیش قدم و مشارکت فعال داشته است، تقدیر نمود.

گفتنی است در مراسم مذکور جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران سازمان ها، دستگاه های اجرایی و مدیر شعب این بانک در آن استان حضور داشتند.

Print Friendly

درباره نویسنده

admin12591مطلب نوشته است .[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *