نهادینه کردن ارزش ها از اهداف طرح نشاط معنوی است

[ad_1]

نهادینه کردن ارزش ها از اهداف طرح نشاط معنوی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: تبدیل بقاع متبرکه همدان به قطب فرهنگی از اهدافطرح نشاط معنوی است.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از همدان ، حجت الاسلام محمد کاروند مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با اشاره به اینکه طرح نشاط معنوی از ویژه برنامه های مهم فرهنگی در امامزاده ها و بقاع متبرکه به شمار می رود، عنوان کرد: این طرح هرساله به منظور غنی سازی اوقات فراغت نسل نوجوان و جوان در سطح کشور و در جوار امامزاده ها و بقاع متبرکه برگزار می شود .

 وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های این کانون ها در راستای انس جامعه با معنویات و آموزه های دینی از برنامه های فرهنگی اصلی سازماناوقاف و امور خیریه کشور است، تاکید کرد: انس انسان با محافل معنوی، زمینه پویایی و پیشرفت را در همه عرصه ها برای او فراهم خواهد کرد .

 حجت الاسلام کاروند در ادامه از اجرای طرح نشاط معنوی در امامزاده های شاخص استان همدان خبر داد و افزود: طرح نشاط معنوی با برگزاری برنامه های دینی با محوریت آموزش قرآن در امامزاده های شاخص استان از ۱۷ تیرماه در حال برگزاری است .

وی افزود: تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و نهادینه کردن ارزش ها و آرمان های دینی و الهی در پیکره جامعه از اهداف برنامه نشاط معنوی است .

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان تاکید کرد: سوق دادن نسل نوجوان و جوان علم آموز به سمت و سوی فعالیت های فرهنگی و دینی به خصوص قرآن کریم در قالب نشاط معنوی از دیگر دستاوردهای مأنوس شدن با محفل های معنوی محسوب می شود 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *