۱۰ میلیارد ریال به صندوق حمایت از دانشجویان استان فارس اختصاص یافت

[ad_1]

۱۰ میلیارد ریال به صندوق حمایت از دانشجویان استان فارس اختصاص یافت

رئیس مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس گفت: امسال میزان حمایت از دانشجویان از محل صندوق حمایت از دانشجویان ۱۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری خیرین به نقل از  خبرگزاری تسنیم از شیراز ، علی اکبر رامجردی بعدازظهر امروز در نشست هیئت امنای مجمع خیرین سلامت استان فارساظهار داشت: سال گذشته 152 تفاهم نامه به ارزش 103 میلیارد تومان با خیران حوزه سلامت استان فارس در امور پزشکی، عمرانی و اهدای ملک منعقد شد که از این تعداد 64 تفاهم نامه به بخش عمرانی، 29 تفاهم نامه به تجهیزات پزشکی و 24 تفاهم نامه به بخش اهدای ملک تعلق دارد.

وی افزود: بخش عمرانی با 72 میلیارد تومان، اهدای ملک با 13 میلیارد و 500 میلیون تومان و تجهیزات پزشکی با حدود 2 میلیارد تومان به ترتیب بیشترین حجم ریالی تفاهم نامه های منعقد شده را به خود اختصاص دادند. 

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس گفت: از 6 هزار تخت بیمارستانی موجود در استان فارس 2 هزار و 500 تخت بیمارستانی را خیران حوزه سلامت این استان تامین کرده اند.

رامجردی بیان کرد: از 2 سال گذشته تاکنون با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مجمع خیرین تامین سلامت این استان، پروژه های متعددی شامل آغاز عملیات اجرایی بیمارستان سرطان جنوب با 10 درصد پیشرفت فیزیکی و 150 میلیارد تومان اعتبار اجرایی شده است.

مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس افزود: همچنین در سال 95 با مشارکت استادان دانشگاه و خیران، صندوق حمایت از دانشجویان مستعدی که نیاز به حمایت دارند، تشکیل و سه میلیارد ریال از طریق این صندوق در این زمینه هزینه شد و امسال میزان حمایت از دانشجویان از محل این صندوق 10 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *