۱۱ میلیارد ریال صرف اشتغالزایی نیازمندان چرداول شد

[ad_1]

پایگاه خبری خیرین به نقل از مهر:

خدابنده جمشید زادی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: بیش از ۶۰ طرح اشتغال زایی از ابتدای امسال تا کنون  برای مددجویان و خانواده های نیازمند شهرستان چرداول در استان ایلام اجراء شده است.

وی ادامه داد: برای اجرای این میزان طرح اشتغال زایی بیش از ۱۱ میلیارد راعتبار از محل منابع این نهاد و تسهیلات بانکی پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: از این تعداد طرح، ۱۴ مورد آنها با اعتباری بیش از چهار میلیارد ریال از منابع داخلی امداد و ۴۵ طرح دیگر با اعتباری حدود هفت میلیارد ریال از محل منابع بانکی با سود کم اجرا شده اند.

وی با بیان اینکه طرح های اجراء شده توسط این نهاد در زمینه دامپروری، کشاورزی، تولیدی، صنایع دستی و خدماتی است، تصریح کرد : هم اکنون در شهرستان چرداول ۸۹۰ طرح اشتغالزایی این نهاد در حال فعالیت هستند که کمیته امداد نظارت کامل در اجرای این طرح ها دارد.

جمشیدزاده تاکید کرد: مهارت یابی و حرفه آموزی از برنامه های مهم این نهاد مقدس است که در سال های گذشته مدد جویان امداد برای ایجاد یک شغل متناسب با تحصیلات و مهارت آنان تحت آموزش دوره های مختلف حرفه ای قرار گرفته اند.

وی یادآور شد: در همین راستا در سه ماه گذشته بیش از ۹۱۰ نفر از مددجویان تحت حمایت امداد دوره های فنی و حرفه ای کوتاه مدت را فرا گرفته و این روند برای سایر مددجویان متقاضی ادامه دارد.

وی همچنین از برگزاری کلاس های پایدارسازی حرفه و اشتغال مدد جویان شاغل در حرفه های مختلف خبر داد و گفت: بیش از پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کمک های مردمی در سرفصل های اکرام، ایتام، نذورات، زکات، فطریه و طرح حامیان مولا جمع آوری شده است.

جمشیدزاده مشارکت و کمک های خیرین را بازوی توانای این نهاد در راستای خدمت رسانی مناسب به مردم نیازمند دانست.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *